Holy condom: лікнеп з правильного використання презерватива

Holy condom: лікнеп з правильного використання презерватива

Презерватив – дуже ефективний засіб уникнення венеричних хвороб, якщо правильно і регулярно його застосовувати. Але неправильне його використання зводить нанівець захист від ВІЛ та ІПСШ.

Хіба це складно? Як можна використовувати його неправильно?

Ще й як! В ідеалі презерватив потрібно правильно підбирати за розміром, надягати перед кожним статевим актом, використовувати тільки з відповідними лубрикантами та знімати одразу після еякуляції. Але на практиці виходить не так. Хтось вирішує надягти презерватив лише за деякий час після початку статевого акту або не змінює його під час групового сексу.

Ось ще кілька помилок, які трапляються найчастіше:

 

Неправильно підібрав розмір кондома

Якщо презерватив занадто вільно себе почуває на пенісі, він може легко зміститися або сперма може вилитися з нього й потрапити в партнера. Щоб цього уникнути – підбери саме твій розмір. Довжина стандартного презерватива підходить для більшості чоловіків. Однак при бажанні можеш дізнатися ідеальні для себе параметри. Для цього потрібно взяти лінійку, прикласти її до лобка біля основи пеніса й виміряти відстань до кінчика голівки. Зверни увагу, що приблизно для 30% чоловіків стандартний розмір презервативів є завеликим.

 

Не залишив місця на кінчику презерватива

Цей «резервуар» збирає сперму. Якщо ти не стискав кінчик пальцями при надяганні – повітря у ньому буде заважати спермі збиратися – вона розтечеться по пенісу.

 

Не прочитав інструкцію на упаковці

Так, до презервативів додають інструкції, і це важливо, адже модні вироби зеленого кольору зі смаком банана або п’ятьма видами бульбашок можуть доволі сумнівно захистити тебе. І це зазначено на упаковці. Звісно ж, дрібним шрифтом.

 

Не застосував змазку під час сексу

Презервативи вже змащені зовні. Але обов’язково треба додати ще, в тому числі всередину. Головне – запам’ятати, що олії та різноманітні лубриканти на олійній основі несумісні з латексними презервативами. Вони руйнують матеріал. Найкраще використовувати засоби на водній або силіконовій основі.

 

Думаєш, що презерватив суттєво впливає на ерекцію

Фахівці стверджують, що іноді знижується лише чутливість. Даних про те, що презерватив викликає еректильну дисфункцію, немає. Чоловіки іноді відчувають так звані презерватив-асоційовані проблеми з ерекцією: вона знижується або повністю зникає перед або відразу після надягання презерватива. Причини досі не виявлені, але, ймовірно, справа тут не в гумових виробах, а в особливостях психології та фізіології чоловіків, які стикалися з такими проблемами.

 

Отже, запам’ятай основні правила:

  1. Дізнайся свій розмір (акцент варто зробити на ширину).
  2. Прочитай етикетку презерватива перед купівлею.
  3. Не використовуй презерватив, якщо упаковка розкрита, пошкоджена або закінчився термін придатності.
  4. Використовуй виріб до будь-якого контакту пеніса з чужими геніталіями.
  5. Відкривай та діставай презерватив обережно, не стискаючи його нігтями.

6. Бери презерватив за кінчик і стискай, щоб залишити місце для сперми.

  1. Якщо вважаєш за потрібне, крапни всередину презерватива трохи змащувача на водній основі.
  2. Відтягни крайню плоть, якщо вона є.

9. Продовжуючи притримувати кінчик презерватива, розкрути його на пенісі на потрібну довжину.

10. Припини будь-які рухи, якщо презерватив з’їхав або порвався. Негайно видали його та вдягни новий.

  1. 11. Змінюй презерватив після кожної еякуляції.

12Міняй презерватив, якщо вирішив зайнятися іншим видом сексу (оральним або анальним). Для кожного нового отвору – новий презерватив. Це аксіома.

13. Після еякуляції виймай пеніс якомога швидше.

Підписатись на дайджест  • X