ХТО ТЕБЕ ТЕСТУЄ НА ВІЛ

Команда проекту Get Test

Get Test – це не просто всеукраїнська мережа пунктів тестування.

Ми – надійна команда однодумців, молодих, сучасних, схожих на тебе.Не вимагаємо вірити нам на слово, тому – відкриваємо обличчя.

Дмитров Кобрін, 25 років. Тестує 2 роки.

На жаль, наше суспільство недостатньо знаю про ВІЛ. Нам мало розповідають про вирус та жить з ним, хочу мали б інформувати ще зі шкільного віку – тоді, я думаю, ми позбавилися б купи неправдивих стереотипів. Але особисто я до того моменту, як почав працювати в Get Test, хіба що «щось чув» про ВІЛ, і все.

Знання – це впевненість. Незнання – це здогадки, страхи, нерви. Немає нічого гіршого за таку невизначеність.

В мене даже різнопланові захоплення. Наприклад, я цікавлюся рейковим транспортом. Мрію колись дочекатися метро на Троєщину, а в ідеалі хотів би побувати на його будівництві.

Часто шукаю натхнення в музиці. Мені подобається дуже різна – я одночасно є фанатом Земфіри та групи t.a.t.u. Можна сказати, що за часів моєї юності ці дві дівчини-бунтарки серйозно вплинули на мій світогляд та прийняття себе.

Мілан Загоруйко, 20 років. Тестує 3 місяці.

Я навчався в медичному коледжі, то ж ані ВІЛ як явище, ані ВІЛ-позитивні люди мене ніколи не лякали. В наш час цей вірус абсолютно контрольований і ніяк не обмежує особистість в її планах та мріях.

Скажу більше: я помітив, що ВІЛ-позитивні люди нерідко живуть більш цікаво та насичено, ніж ті, хто немає ВІЛ. Мабуть, тому, що вони мають цю «особливість»: пройшли через психологічний стрес, рефлексію і як ніхто інший усвідомлюють цінність життя.

Якщо хочеш стати соціальним робітником – маєш бути відповідальним, психологічно стабільним, схильним до емпатії. Важливо вміти відчувати настрій іншої людини, знати, як її підтримати, вислухати, дати пораду. Тут мова не лише про фізичне, а й моральне здоров’я клієнта.

Якби я був олівцем, мій колір був би чорним. Я вважаю, що чорний – найбільш естетичний, врівноважений, витончений колір.

Влад Шамрін, 22 роки. Тестує 4 роки.

У відносинах дуже важливо бути відповідальним не лише за себе, а й за свого партнера. В сучасному світі нам створені всі умови задля того, аби слідкувати за своїм здоров’ям та здоров’ям коханих, зберігаючи анонімність, та отримуючи високоякісний сервіс безкоштовно. Нехтувати цими можливостями – нерозумно.

В роботі соцпрацівника мені допомагають почуття гумору та вміння іронізувати. Я вважаю, що без цих якостей в принципі важко жити в наш час.

Між смачною вечерею та палким сексом я би обрав секс. Бо готувати я і сам вмію.

Мій колір – м’ятний. Такий легкий і самобутній водночас.

Віталій Щуренко, 29 років. Тестує 1 рік.

Щоб бути соціальним робітником, необхідно бути Людиною, в кращому сенсі цього слова. Хотіти допомогти, бути толерантним, небайдужим. Я б не назвав це добротою – для мене це скоріш проста людяність, яка не вимагає від тебе якихось особливих пожертв.

Моя слабка сторона це тайм-менеджмент. Якби нас представляли один одному на вечірці, про мене стовідсотково сказали б «А той хлопець, який запізнився, то Віталік».

Колись я мріяв, щоб шпалери в моїй кімнаті були фіолетового кольору, та мама сказала, що так роблять тільки в дівочих кімнатах. Пообіцяв собі пофарбувати стіни, коли виросту. Обіцянку не стримав, проте олівцем став би саме таким.

Між «ні» і «так» я завжди обираю «так».

Богдан Ролетний, 21 рік. Тестує 8 місяців.

Інформацію про те, що таке ВІЛ, як він передається та як убезпечити себе я спочатку шукав самостійно – читав Вікіпедію, щось дізнався від друзів та колег. Мені пощастило, що знання, які я отримав, були не міфами й стереотипами, а науковими фактами. Але так щастить не кожному. Що я б порадив хлопцям, які через неправдиві забобони жахаються тесту? Не боятися. Тест – швидкий та надійний, а знати правду завжди краще, ніж жити здогадками.

Моя улюблена фраза – “Так буде не завжди”. Колись це сказала мені моя прийомна мати, та для мене цей вислів перегукується з соломоновим “І це пройде”. І добре, і погане – все минає та змінюється, потрібно про це пам’ятати та отримувати задоволення від кожного моменту саме тоді, коли він триває.

Серед моїх туристичних планів є пункт: обов’язково відвідати Октоберфест у Німеччині.

Моя музична guilty pleasure? Я обожнюю творчість Лоліти.

👻 Тематика ВІЛ, його профілактики та життя з ним (вкотре зазначимо: абсолютно повноцінного життя за умови правильної терапії 😉) для багатьох українців досі оповита чи не середньовічними легендами. Не менш утаємниченими раніше здавалися люди, відповідальні за тестування на ВІЛ та консультації з дотичних тем. Аж до тепер.

Проект підготовлений ГО Альянс.Глобал в рамках кампанії Get Test.

Пункти тестування на ВІЛ та ІПЦШ працюють по всій Україні. Записатися на прийом до соц.сотрудніку на тест або консультацію можна на сайті gettest.com.ua

X