ХТО ТЕБЕ ТЕСТУЄ НА ВІЛ

Команда проекту Get Test

Get Test – це не просто всеукраїнська мережа пунктів тестування.

Ми – надійна команда однодумців, молодих, сучасних, схожих на тебе. Не вимагаємо вірити нам на слово, тому – відкриваємо обличчя.

Дмитров Кобрін, 25 років. Тестує 2 роки.

На жаль, наше суспільство знає про ВІЛ недостатньо. Нам мало розповідають про вірус та життя з ним, хоча мали б інформувати ще зі шкільного віку. Тоді, я думаю, ми позбулися б купи неправдивих стереотипів.

Особисто я до початку роботи в Get Test чув про ВІЛ лише загальні фрази.

Знання – це впевненість. Незнання – це здогадки, страхи, нерви. Немає нічого гіршого за таку невизначеність.

В мене дуже різнопланові захоплення. Наприклад, я цікавлюся рейковим транспортом. Мрію колись дочекатися метро на Троєщину, а в ідеалі хотів би побувати на його будівництві.

Часто шукаю натхнення в музиці. Мені подобається дуже різна: я одночасно фанат Земфіри та групи t.a.t.u. Можна сказати, що за часів моєї юності ці дві дівчини-бунтарки серйозно вплинули на мій світогляд та прийняття себе.

Мілан Загоруйко, 20 років. Тестує 6 місяців.

Я навчався в медичному коледжі, тож ані ВІЛ як явище, ані ВІЛ-позитивні люди мене ніколи не лякали. В наш час цей вірус абсолютно контрольований і ніяк не обмежує особистість в її планах та мріях.

Скажу більше: я помітив, що ВІЛ-позитивні люди ставляться до життя з більшою цікавістю та запалом, ніж ті, хто не має ВІЛ. Мабуть, тому що вони мають цю «особливість», адже вони пройшли через психологічний стрес, рефлексію і як ніхто інший усвідомлюють цінність життя.

Якщо ти хочеш стати соціальним працівником  – маєш бути відповідальним, психологічно стабільним, схильним до емпатії. Важливо вміти відчувати настрій іншої людини, знати, як її підтримати, вислухати, дати пораду. Тут мова не лише про фізичне, а й моральне здоров’я клієнта. Якби я був олівцем, мій колір був би чорним. Я вважаю, що чорний – найестетичніший, найврівноваженіший та найвитонченіший колір.

Влад Шамрін, 22 роки. Тестує 4 роки.

У стосунках дуже важливо брати відповідальність не лише за себе, а й за свого партнера. В сучасному світі нам створені всі умови для догляду за своїм здоров’ям та здоров’ям коханих, зберігаючи анонімність та отримуючи високоякісний сервіс безкоштовно. Нехтувати цими можливостями нерозумно.

У роботі соцпрацівника мені допомагають почуття гумору та вміння іронізувати. Я вважаю, що без цих рис у наш час жити важко.

Між смачною вечерею та палким сексом я би обрав секс. Бо готувати я і сам вмію.

Мій колір – м’ятний. Він легкий і самобутній.

Віталій Щуренко, 29 років. Тестує 1 рік.

Щоб бути соціальним працівником, необхідно бути Людиною в найкращому сенсі цього слова. Хотіти допомогти, бути толерантним, небайдужим. Я б не назвав це добротою – для мене це скоріш проста людяність, яка не вимагає від тебе якихось особливих пожертв.

Моя слабка сторона це тайм-менеджмент. Якби нас представляли один одному на вечірці, про мене стовідсотково сказали б «А той хлопець, що запізнився, Віталік».

Колись я мріяв, щоб шпалери в моїй кімнаті були фіолетового кольору, та мама сказала, що так роблять тільки в дівочих кімнатах. Пообіцяв собі пофарбувати стіни, коли виросту. Обіцянки не дотримався, проте олівцем став би саме таким.

Між «ні» і «так» я завжди обираю «так».

Богдан Ролетний, 21 рік. Тестує 11 місяців.

Інформацію про те, що таке ВІЛ, як він передається та як убезпечити себе, я спочатку шукав самостійно – читав Вікіпедію, щось дізнався від друзів та колег. Мені пощастило, що знання, які я отримав, були не міфами й стереотипами, а науковими фактами. Але так щастить не кожному.

Що б я порадив хлопцям, які через забобони жахаються тесту? Не боятися! Тест – швидкий та надійний, а знати правду завжди краще, ніж жити здогадками.

Моя улюблена фраза – «Завжди так не буде». Колись це сказала мені моя прийомна мати, та для мене цей вислів перегукується з соломоновим «І це мине». І добре, і погане – все минає та змінюється, потрібно про це пам’ятати та отримувати задоволення від кожного моменту саме тоді, поки він триває. Один з моїх туристичних планів обов’язково відвідати Октоберфест у Німеччині. Моя музична guilty pleasure? Я обожнюю творчість Лоліти.

👻 Тема ВІЛ, його профілактики та життя з вірусом (вкотре зазначимо: абсолютно повноцінного життя за умови правильної терапії 😉) для багатьох українців досі оповита мало не середньовічними легендами. Не менш утаємниченими раніше здавалися люди, відповідальні за тестування на ВІЛ та консультації з дотичних тем. Аж дотепер.

Проект впроваджений за підтримки ГО “Альянс.Глобал” у рамках кампанії Get Test.

Пункти тестування на ВІЛ та ІПСШ працюють по всій Україні. Записатися на тестування або консультацію до нашого фахівця можна на сайті www.gettest.com.ua

X