Освітні івенти

З осені 2018 року GetTest систематично проводить різноманітні освітні івенти, серед яких лекції для студентів, партнерські лекції на теми сексуальної поведінки та здоров’я, дискусійні зустрічі.

Освітні івенти

З осені 2018 року GetTest систематично проводить різноманітні освітні івенти, серед яких лекції для студентів, партнерські лекції на теми сексуальної поведінки та здоров’я, дискусійні зустрічі.
Вже були проведені лекції в Інституті журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, Київському медичному університеті, Київському національному університеті будівництва та архітектури та Університеті КРОК. Під час цих лекцій експерти GetTest Андрій Радецький та Віталій Щуренко розповіли студентам про те, як мінімізувати ризик зараження інфекціями під час чи після сексу, які симптоми можуть сигналізувати про необхідність відвідати лікаря, що таке «період вікна» та PrEP, а також як «розминутися» з ВІЛ та яка регулярність тестувань на вірус має стати звичною для сучасної людини.

З-поміж відкритих для всіх охочих заходів, першочергово хочеться згадати про дискусійний бранч в арт-кафе Sex.Ed.Coffee та лекцію в рамках Sex.Ed.Museum, які пройшли наприкінці 2018 року. Під час бранчу наші експерти – дерматовенеролог Валерій Панков та куратор програми GetTest Андрій Радецький – відповідали на всі каверзні та пікантні запитання відвідувачів, а також обговорювали правдивість шкали Кінсі для “вимірювання” орієнтації, сучасні рамки та норми в сексі, та як вони зміняться в майбутньому. Партнерська лекція з Sex.Ed.Museum пройшла не менш гаряче, ніж бранч: запрошені сексологи та секс-активісти розвіяли багато міфів про ВІЛ та про піклування про власне сексуальне здоров’я, а також розповіли, чому толерантність – запорука здорового соціуму.

Не менш яскравим івентом був лікбез зі статевого здоров’я за підтримки сексшопу Перший LOVESPACE, під час якого учасники мали змогу дізнатись, залежно від чого зростає або падає ризикованість сексуальної поведінки, з якими ІПСШ найчастіше стикаються українці, які поширені переконання про ВІЛ та ІПСШ давно залишились у минулому, а які є запорукою здорового майбутнього.
 
Слід зазначити, що одним із найактуальніших та найцікавіших питань під час лікбезу стало обговорення хімсексу. Тому 17 березня в рамках Школи сексуальної освіти для молоді ми провели окрему подію, присвячену цій темі. Такого живого інтересу в аудиторії ми ще не бачили, тож, забігаючи наперед, хочемо повідомити, що вже скоро ми плануємо провести ще одну подію на цю тему, тому стеж за нами у Facebook та Instagram, аби нічого не пропустити.
X