Дитячий крем чи лубрикант?

Ми не дарма поставили саме таке парадоксальне питання у заголовку. Адже достатньо репрезентативний відсоток чоловіків, що мають секс із чоловіками, абсолютно серйозно розмірковують над ним.  А сумнівів взагалі не має бути: однозначно — тільки спеціалізований лубрикант! Чому? Відповідаємо.
Велика кількість вітчизняних геїв та бісексуалів, на жаль, не обтяжує себе пошуками спеціальних лубрикантів для анального сексу, купуючи засоби для вагінального сексу, що продаються біля кас в супермаркетах.

Однак слід назавжди запам’ятати про те, що вагінальні змащувачі не підходять для гей-сексу. Однією з переваг саме спеціальних лубрикантів для анального сексу є застосування компонентів, що допоможуть знеболити сам процес та загоїти деякі пошкодження анусу.

Проте слід із великою пересторогою ставитися до засобів на жировій основі. Адже вони наносять шкоду латексу, що заважає презервативу ефективно захищати тебе та партнера від ВІЛ та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.  Назавжди забудь про використання вазеліну — це не тільки небезпечно через швидке руйнування латексу, а й не дуже гігієнічно. Залиш вазелін стереотипним фільмам про геїв та недотепним жартам гомофобів.

Застосування шампунів, гелів для душу, того самого дитячого крему у якості змащувачів може бути небезпечним для твого здоров’я. Хімічні речовини, що входять до складу цих засобів викликають подразнення і навіть запалення слизової оболонки. Воно тобі потрібно?

Для безпечного сексу використовуй лубриканти на водній або силіконовій основах. Перші  підходять для будь-яких видів презервативів – вони не руйнують латекс, але швидко висихають. Змащувачі на силіконовій основі також пасують для анального сексу – вони економічні, проте залишають плями на білизні.

І наостанок. У склад деяких анальних змащувачів часто входять особливі компоненти. Розглянемо найбільш поширені:  
  • Кориця. Цей пряний інгредієнт забезпечує розігрівальний ефект, що дозволяє значно посилити сексуальне бажання внаслідок припливу крові до ерогенних зон.
  • Ментол навпаки створює приємний ефект прохолоди. Це дозволяє позбутися печії, свербежу та інших неприємних відчуттів. Хороший варіант для анально незайманих чоловіків.
  • Жожоба. Лубрикант із цим екстрактом забезпечує сильне розслаблення м’язів. Це просто мастхев для тих, хто ніяк не може приборкати свою пристрасть.

Підписатись на дайджест  • X