Запис на тест

*Для людей, що мають/ли незахищений секс😏

Про тест

Хто буде мене тестувати?

Дізнатись
Тестування проводять кваліфіковані спеціалісти, що мають необхідні знання та досвід за принципом “рівний-рівному”.

Як проходить процедура тестування на ВІЛ?

Дізнатися
Експрес-тест на ВІЛ – це безболісний забір крові з пальця (використовуються сучасні одноразові інструменти для проколювання шкіри з прихованою ультра-тонкою голкою).

Чи потрібно мені спеціально готувати свій організм до тестування?

Дізнатися
Перед експрес-тестом на ВІЛ можна не обмежувати себе в прийомі їжі.

Який метод тестування використовує Get Тest?

Дізнатися
В пунктах тестування Gettest використовується експрес-метод тестування. Це означає, що процедура триває не більше 30 хв.

Скільки коштує тест Get Тest на ВІЛ?

Дізнатись
Тест Gettest на ВІЛ є безкоштовним.

Скільки мені доведеться чекати результатів тесту на ВІЛ?

Дізнатись
Час очікування результату тесту на ВІЛ від Gettest – 15 хвилин.

Пункти тестування ВІЛ/ІПСШ

Обстеження, обов’язкові для сучасного чоловіка

Медицина впевнено крокує вперед: винайдено безліч нових препаратів, методик лікування, запроваджено нові технології. Більшість хвороб, які були вироком раніше, зараз успішно лікують. Та не дивлячись на всі досягнення науки, існують захворювання, які все ще становлять значну небезпеку. До них належить СНІД (синдром набутого імунодефіциту людини) та різні форми гепатиту.

Імунодефіцитні стани

Після проникнення в організм ВІЛ (вірусу імунодефіциту людини), СНІД розвивається не одразу. Інкубаційний період триває від кількох місяців до декількох років. У цей час інфікована людина стає переносником захворювання. Зараження відбувається під час незахищеного статевого контакту, медичних процедур з використанням нестерильного
інструментарію.

У групі ризику перебувають всі статеві партнери, в тому числі й ті, хто практикує анальний секс. Це пов’язано з тим, що слизова оболонка в цій зоні менш еластична та легко травмується під час статевого акту.
Такі дефекти тканини й стають «вхідними воротами» для інфекції, яка проникає в організм з біологічними рідинами – кров’ю та спермою.

Тому з метою профілактики захворювань завжди використовуй презерватив. Сьогодні ринок інтимних товарів пропонує велике різноманіття бар҆ єрних засобів захисту: презервативи з латексу та поліуретану, латексні серветки для орального сексу тощо.

Проте, ризик зараження існує не тільки під час статевого акту, а також, наприклад, через неналежним чином оброблені інструменти у стоматологічних кабінетах, косметологічних салонах, адже вірус передається і через кров.

Захисти себе – завжди питай у майстра чи дантиста, яким чином він стерилізує свої інструменти. Якісне очищення має проходити у три етапи – дезінфекція, передстерилізаційна обробка, власне, стерилізація. Дезінфекцію проводять, занурюючи інструмент до спеціального розчину, далі миють пінним засобом. Чисті інструменти тестують на залишки крові та гною. Далі проводять стерилізацію у сухожаровій шафі або автоклавують текучою парою.

Як бачиш, шляхи зараження можуть бути різними. Тому ми наполегливо радимо тобі пильно слідкувати за станом свого здоров ҆я та, відповідно, регулярно перевірятися.

У багатьох лабораторіях або лікарнях можна зробити тест на ВІЛ, також протестуватися в Києві можна у СНІД-центрі. Для цього у тебе візьмуть кров із вени, а результати будуть готові за кілька днів.

Get Test, зі свого боку, пропонує тобі пройти безкоштовний експрес-тест на ВІЛ – це швидко, зовсім безболісно, адже кров беруть з пальця, а результати ти зможеш отримати всього за 15 хвилин.

Експрес-тест на ВІЛ виглядає дуже просто: невелика паперова смужка, просочена реактивом, на яку потрібно нанести краплю крові. Робити такі перевірки бажано раз на рік.

Гепатит

Ще однією серйозною загрозою здоров’ю та життю людини є вірусні гепатити. На сьогодні виявлено декілька вірусів, які провокують захворювання. Найнебезпечнішими з них є віруси гепатиту В і С (він же – гепатит Ц). Вони атакують клітини печінки – гепатоцити, унеможливлюючи її дезінтоксикаційну та фільтруючу здатність. Організм залишається без свого основного очисника. Вірус потрапляє в тіло людини під час незахищених статевих контактів та медичних, косметологічних маніпуляцій з нестерильними інструментами.

Лікування гепатиту складне, потребує прийому великої кількості сильнодіючих препаратів. Профілактикою захворювання є використання презервативів, відвідування лише перевірених стоматологічних клінік, салонів косметології та нігтьового сервісу та регулярне обстеження.

Виявити гепатит С можна, здаючи кров на аналіз у лабораторії або за допомогою експрес-тесту, який також можна зробити у центрах Get Test.
Експрес-тест на виявлення гепатиту – така ж сама паперова смужка, просочена реактивом, як у випадку експрес-тесту на виявлення ВІЛ. Все так само швидко й безболісно.

Пам’ятай, що профілактика – надзвичайно важлива міра у житті кожного, адже будь-яке захворювання найефективніше піддається лікуванню при виявленні на початкових етапах.

Детальніше
 • Loading...

  Реєструйся на безкоштовне тестування на ВІЛ та питай про аккаунт у соціального працівника.

  Акція “безкоштовний PREMIUM” діє у містах Київ, Фастів, Бориспіль, Вишгород, Обухів, Яготин, Дніпро, Черкаси, Чернігів, Херсон, Полтава. А також у місті Харків, Біла Церква, Буча, Бровари, Васильків, Ірпінь.

  Ти отримаєш від нас ваучер на PREMIUN після відвідування пункту та безкоштовного тестування на ВІЛ. ( В акції приймають участь чоловіки, що перейшли на сайт з мережі Hornet, зареєструвалися та пройшли тестування на ВІЛ).

   

  Шановні клієнти!
  В Києві працює два пункти тестування. Пункт №1 на Богдана Хмельницього 62б та пункт №2 на Круглоуніверситетській 3-5, кабінет №9

  Пункт №1 працює щоденно з тестуванням на ВІЛ.
  Пункт №2 працює вівторок-субота з тестуванням на ВІЛ.

  Наші пункти тестування зустрінуть вас по запису з посиленими заходами безпеки від COVID19 на півгодинний слот, призначений виключно під вас. Щоб ваше здоров’я було в безпеці, ми дезінфікуємо і обробляємо приміщення перед і після візиту кожного клієнта. Наш соціальний працівник зустріне вас в масці і рукавичках, запропонує маску і забезпечить вас стерилліум для обробки рук після вулиці.

  Більш детельно про вірус COVID-19 та його профілактику читайте на спеціальному сайті МОЗ https://www.covid19.com.ua

  Бережіть себе та дотримуйтесь рекомендацій МОЗ.

  *Всі послуги ми надаємо безкоштовно для чоловіків що мають секс з чоловіками.

 • Підписатись на дайджест • X