Головні причини втрати твоєї енергії

Дуже часто для досягнення мети, подорожі або просто розваги нам просто не вистачає сил. Можна нарікати на весняний авітаміноз чи просто млявість, але скоріше за все, винним у втраті твоєї енергії є цілий комплекс факторів.

Недосипання. Всі ніби про це знають, так? Але якісний сон необхідно зробити пріоритетом. Не всім потрібні вісім годин, аби відіспатися – деяким людям необхідно набагато більше часу, поекспериментуй. Якщо тобі заважає галас нічного міста — допоможуть  беруші. Старомодно, однак дієво.

Цукор. За деякий час після вживання цукерок або розпитої пляшки тобі неодмінно захочеться подрімати. Зменшити цей ефект можна, якщо поєднувати цукор з клітковиною. Набагато краща альтернатива – фрукти, адже вони ще й приносять в організм клітковину.

Кофеїн. Отримавши бадьорість після випитої чашки кави, ти дорого розплатишся подальшим падінням на деякий час рівня бадьорості нижче середнього. Ніщо не дається безкоштовно. Швидкий кофеїновий старт може обернутися нервами, безсонням або перманентною втомою.

Відсутність фізичних навантажень. Те, що не працює — як відомо, деградує. Тому ранкова гімнастика, пробіжка або майже будь-яка інша регулярна вправа підвищить рівень твоєї енергії.

Нестача кисню. Більшу частину дня ми дихаємо поверхневим диханням, що призводить до недостатньої насиченості крові киснем. Для вирішення цієї проблеми достатньо тричі на день присвятити п’ять хвилин тому, щоб десять разів дуже повільно вдихнути і видихнути, не забуваючи робити паузи.

Надмірно оброблена їжа. Чим більше ти їси свіжих овочів і фруктів, чим менше піддаєш обробці білки, тим енергійнішим ти себе почуваєш.

Зневоднення. Брак води призводить до проблем з кровопостачанням, погіршення мозкової активності та змушує тебе почуватися втомленим. Гарне емпіричне правило радить пити не менше 8 склянок води щодня. Причому врахуй, що вживання напоїв з вмістом кофеїну призводить до виведення рідини з організму, тобто любителям кави треба пити ще більше води.

Токсичні люди. Вони спрямовані на негатив. Їх часто вважають енергетичними вампірами через те, що після бесіди з ними в інших зникає бажання дивитися в майбутнє з посмішкою. Уникай таких людей завжди, коли це можливо.

Підписатись на дайджест  • X