Корисні додатки для ЛГБТ-подорожей

Останнім часом популярності набувають тематичні поїздки. Люди направляються в нові країни не для того, аби фотографуватися на тлі знаменитих пам’яток архітектури, а щоб вивчити національну кухню регіону, ознайомитись з місцевою архітектурою та дизайном з наукової точки зору, та навіть щоб опанувати певну професію – скажімо, сомелье чи винороба.

Редакція впевнена, що подорожі представників ЛГБТ-спільноти так само є “тематичними”: ми хочемо знати, до яких саме барів варто ходити, які квір-шоу та фестивалі не пропускати, а також в яких готелях нам буде безпечно зупинитися. Зібрали для вас додатки та ресурси, котрими варто користуватись, аби влучно, дешево та з максимальною користю спланувати свій наступний відпочинок.

Де надихатися?

Для геїв, які відвідують Париж, крім Ейфелевої вежі та музею на набережній Бранлі, місцем особливої сили є могила Оскара Уайльда – відомого представника ЛГБТ-спільноти, орієнтація якого коштувала йому життя, та після смерті перетворила на символ незламності та іронічної вірності власним принципам. Пам’ятник на кладовищі Перлашез щодня вкривають сліди від цілунків, і сумно було б пропустити цю пам’ятку, плануючи свій візит до Міста кохання. Так само як вечірки Pornceptual в столиці Німеччини, наприклад, присвячені нестримним танцям та сучасному візуальному мистецтву. Щоб заздалегідь скласти правильний маршрут, радимо читати такі тематичні медіа і блоги, присвячені ЛГБТ-подорожам:

Travels of Adam 

Leave Your Daily Hell 

The Queer Life 

Out Traveler

Travel Gay Europe

Travel Gay Asia

Де жити?

Непростим завданням може бути пошук доступну та ЛГБТ-дружню жилплощу – проживання в іншій країні зазвичай виявляється чи не найзатратнішою графою витрат. Обираючи собі нову домівку серед відомих готельних брендів, варто врахувати позицію компанії стосовно квір-спільноти. Як відомо, найщиріше голосування – це голосування гаманцем, тож нащо підтримувати мережі, що залишаються осторонь боротьби за толерантність чи гірше – прославилися своїми гомофобськими вчинками? Так, ще в 2014 році всесвітньо відома мережа готелів Marriott запустила кампанію #LoveTravels, в рамках котрої обіцяла створити умови для відпочинку кожного туриста, незалежно від його сексуальних вподобань. Минулого року Airbnb додали до своїх принципів хештег #HostWithPride, оновивши правила свого бізнесу таким чином, щоб максимально захистити ЛГБТ-туристів. А от проти американського Hollywood Ivar Gardens  Hotel, завдяки втручанню видання Huffington Post, була розгорнута акція – жителі Лос-Анджелесу та його відвідувачі точно не бажали успіху гомофобській компанії. Знайти дружніх хостів чи перевірити, як ставиться до квір-спільноти обраний тобою готель можна за допомогою цих сайтів.

Couchsurfing (зверни увагу на группу Queer Couchsurfers)

World Rainbow Hotels

MisterBNB

Purple Roofs

Де знайомитись?

Найкращим провідником в нову країну для тебе стане не бездушний путівник, а комунікабельний місцевий житель. До речі, багато залежить від попереднього пункту – квір-хост може допомогти не тільки з ночівлею, а й з пошуком гей-бару навіть в строго релігійному ісламському Аммані. Пам’ятай про безпеку і користуйся ресурсом Equaldex, де публікуються останні новини стосовно ставлення до гей-спільноти в тій чи іншій країні та важливі запобігання. А нові знайомства не обов’язково мають закінчуватись сексом: атмосферні прогулянки містом з зупинками в місцях, котрі знають лише локальні жителі – теж значний бонус. Його ти можеш набути з таких додатків.

Meetup

Scruff

Jack’d

Не вказали корисний додаток? Розкажи нам про свій досвід ЛГБТ-дружніх подорожей сам! А якщо саме зараз готуєш нову мандрівку – не забудь прочитати наш гей-путівник Лісабоном, найскромнішою та нескінченно толерантною європейською столицею. А от тих, для кого скромність – зайве, вже чекають в Берліні (про його must-visit локації ми теж розповіли).

Підписатись на дайджест  • X