Мастурбація: міфи про те, чим займається кожен

Є дві речі, які ми знаємо про мастурбацію: (майже) всі роблять це, і ніхто не хоче в цьому зізнаватися. Зрештою, сексуальне життя – особиста справа кожного, а не надбання громадськості. Але табу, накладене на тему самозадоволення, призвело до того, що нормальний та цілком безпечний прояв любові до себе оповитий величезною кількістю міфів.

Я ж не якесь пубертатне маля, аби мастурбувати

 Немає визначеного віку, аби почати робити це й немає і ліміту, щоб зупинитися. Підлітки, дорослі й пенсіонери — сексологи стверджують, що мастурбують абсолютно всі вікові групи. Тож ти ніколи не станеш занадто старим, аби любити себе.

 

Ще скажіть, що 90% населення планети мастурбує. Насмішили

Відсоток дорослого населення Землі, що подеколи мастурбує, значно більший — аж 95 %. Ба більше, переважна кількість чоловіків, що взяли участь в опитуванні в США, заявили, що вважають цю справу своїм хобі. Впевнені, що українські чоловіки відповіли би так само.

 

Та це взагалі збочення, яким раніше ніхто не займався

Сьогодні мастурбацію сприймають, як одну з форм природної сексуальної поведінки. А ще сто років тому її вважали статевим збоченням, діагностували порушення психіки, що вимагає лікування. У XVIII-XIX століттях мастурбації приписувалися найстрашніші наслідки у вигляді змертвіння кісток, сказу, виділення синього слизу, паралічу, раптової смерті. Але все одно всі мастурбували. Тож це явище абсолютно не нове.

 

Всі, хто мастурбують — мають згодом проблеми зі здоров’ям та зарано старіють

Численні дослідження довели, що мастурбувати не тільки приємно, але й корисно. Звісно, нежить або псоріаз мастурбацією не вилікуєш (на жаль), але добрячу порцію ендорфіну, що допомагає боротися з фізичним болем й стресом, — отримаєш стовідсотково. У США провели дослідження, яке доводить, що за допомогою мастурбації реально вилікувати синдром неспокійних ніг – розповсюджене явище підвищеної активності кінцівок під час сну.

 

Самозадоволення — це для бридких одинаків

Секс обов`язково повинен бути з партнером, а ще краще — із коханою людиною, яка тебе розуміє й приймає з усіма твоїми тарганами та збоченнями. Саме так розмірковують ідеалісти. Але навряд ти згадаєш хоча б декілька гей-пар, які не мають жодного страху чи незручності щодо партнера. Це може означати цілком задовільний, цікавий та різноманітний секс, але він, тим не менш, знаходиться в процесі становлення — не всі важливі вподобання обговорено, не завжди збігаються ритми й бажання.

Іноді у чоловіка банально немає сил на повноцінний секс з партнером, а “розвантажитися” треба. Тому значно простіше подивитись улюблену добірки гей-порно “Man at play”, ніж битись у фрикціях із партнером. Це — цілком нормально, друже. Але, головне, не йди у вірт назавжди 🙂

Можливо, комусь соромно в цьому зізнатися, але факт залишається фактом: майже всі або колись мастурбировали, або мастурбують й продовжують мастурбувати.

Так що тримай руки не над ковдрою, а на пульсі своїх бажань 😉

Підписатись на дайджест  • X