Наш міфоруйнувач: здорове харчування

Get Test розповідає, чи варто відмовлятися від жирів, чи допоможе спорт схуднути, і наскільки дійсно небезпечний глютен.

Можна схуднути, якщо пропускати прийоми їжі

Насправді, якщо ти відмовишся від обіду або перекусів, при наступному прийомі їжі знадобиться більше їжі, щоб насититися. Крім того, буде складно зупинитися, оскільки будь-яка їжа буде здаватися дуже смачною і апетитною. Щоб уникнути цього, потрібно завжди мати з собою корисний перекус, в складі якого будуть клітковина, корисні жири й вуглеводи. Це допоможе підтримати  метаболізм і необхідний рівень цукру в крові. Наприклад, яблуко із ложкою арахісового масла, горіхи, цілозернові крекери з хумусом.

 

Всім потрібно відмовитися від глютену

Цей білок рослинного походження небезпечний тільки для тих, хто страждає від целіакії або непереносимості глютену. У всіх інших випадках його можна вживати без застережень.

 

Від здорової їжі не можна потовстішати

Навіть якщо якийсь продукт є корисним, його не варто вживати в необмежених обсягах. Оливкова олія, хумус, горіхи і авокадо – джерела правильних жирів, і якщо невелика їхня кількість надасть  організму енергії, занадто великі порції можуть привести до набору ваги, адже так чи інакше, ти все одно вживаєш жири.

 

Ми гладшаємо  через вживання вуглеводів

Виключивши з раціону вуглеводи, ти, швидше за все, схуднеш, але незабаром почнеш швидко втомлюватися і відчувати сонливість. Крім того, повернувшись до нормального харчування, вага також повернеться –  можливо, навіть у більшому обсязі. Замість повної відмови від цього елемента, почни вживати правильні вуглеводи. Їх містять целозерновий і житній хліб, кіноа, коричневий рис, солодка картопля, вівсяні пластівці та паста з борошна твердих сортів. До слова, ці продукти містять велику кількість інших корисних речовин і мінералів.

 

Щоб схуднути, потрібно відмовитися від жирних продуктів

Ми вже з’ясували, що існують корисні жири – в авокадо, оливках, горіхах, арахісовій олії та насінні. Організму потрібні жири, тому щодня ми повинні вживати невелику їхню кількість. Вони знижують ризик серцевих захворювань, допомагають швидше насититися і сприяють засвоєнню мінералів і вітамінів.

 

Спорт допоможе схуднути

Тренування підвищують апетит, тому якщо ти займаєшся спортом, слід приділити особливу увагу раціону. Безумовно, тренування приносять організму велику користь, але вони не гарантують втрати ваги. Варто пам’ятати, що прес ти формуєш не тільки в спортивному залі, а й на кухні.

Підписатись на дайджест  • X