Одягни це негайно! Речі, без яких твій гардероб тебе ненавидітиме

Ми зібрали для тебе речі, які обов’язково повинні бути у гардеробі справжнього чоловіка. Не лякайся, їх всього чотири.

Біла футболка

Це основа чоловічого гардероба, його інь та янь або альфа й омега. Її можна носити саму по собі, з піджаком, неформальною сорочкою, легкою курткою і взагалі з усім, що тільки може спасти на думку. Але навіть при виборі такої простої речі слід дотримуватися кількох правил.

По-перше, якщо ти плануєш носити футболку не як білизну, обирай не надто тісну модель. Якщо своєю статурою ти не схожий на Аполлона, то надмірно приталена футболка тільки підкреслить дефекти твоєї фігури. І навіть якщо твоєму торсу заздрять грецькі боги, подумай ось про що: всім подобається загадка, тому нехай точна геолокація і форма твоїх сосків залишаться таємницею.

По-друге, слід обережно тепло ставитися до футболок з крупним принтом. Якщо прості білі футболки здаються тобі занадто нудними, придивись до моделей з нагрудною кишенею: ця проста деталь додасть білій футболці переконливості.

 

Сірий костюм

Для значної частини чоловіків сірий костюм – не стільки свідомий стилістичний вибір, скільки необхідна офісна уніформа. Втім, це аж ніяк не означає, що сірий костюм повинен навіювати оточуючим думки про безповоротно витрачені роки. Навпаки, у правильно підібраному сірому костюмі чоловік виглядає як секретний агент.

Або, в крайньому разі, як престижний адвокат. Як Харві Спектр із серіалу з промовистою назвою Suits («Костюми»).

Отже, про сірий костюм варто задуматися і художникам, і м’ясникам, і програмістам та іншим представникам професій, які за службовим обов’язком одягатися формально не зобов’язані. На відміну від чорного, сірий костюм не виглядає надмірно парадно і буде доречним не тільки на весіллях або похоронах.

Обираючи універсальний костюм на всі часи, краще уникати ультрамодних крайнощів. Костюмні брюки не повинні бути занадто вузькими. Так само як і не повинні виглядати так, немов після придбання костюма ти скинув не менш центнера ваги.

Для недільного сніданку в кафе або походу в кіно відмінно підійде комбінація сірого костюма з футболкою і кедами або кросівками, а для приводів формальніших – з білою сорочкою, неяскравою краваткою та чорними або темно-коричневими черевиками.

 

Темно-сині джинси

Як казав Генрі Форд, «Кожен покупець може придбати автомобіль, пофарбований у будь-який колір, якщо цей колір – чорний». З джинсами приблизно та ж історія. Ніхто не проти світло-блакитних джинсів або навіть пари штанів кольору стегна переляканої німфи, але з темно-синім денімом ти ніколи не промахнешся.

За потертостями і заломами на твоїх улюблених штанях досвідчений джинсовий експерт може сказати, чи сидяча у тебе робота, чи часто ти розпихуєш дріб’язок по кишенях і навіть чи їздиш на мустангах або ж надаєш перевагу жеребцям, на яких вже добряче наїздилися.

Найкращий силует джинсів – із назвою slim, тобто досить вузький, але не занадто. Втім стилісти нічого не мають проти фасону straight, просто кажучи, прямих джинсів. Потрібно лише пам’ятати, що прямі джинси краще носити з повсякденним одягом на кшталт футболок і неформальних сорочок, а ось вузькі будуть добре виглядати і з піджаками.

Біла сорочка «Оксфорд»

Як і всі предмети з цієї добірки, білу сорочку зі щільної бавовни, оксфорда, вирізняє універсальність. Ця річ буде надзвичайно доречною в будь-якому контексті. З одного боку, вона виглядає досить ошатно, щоб з’явитися в ній на офіційному або урочистому заході, з іншого – матеріал, а також дрібні деталі на кшталт ґудзиків на комірі надають сорочкам вельми неформального вигляду.

Саме так повинна виглядати ідеальна біла сорочка .

Підписатись на дайджест  • X