Соцмережі про Євробачення: Melovin, Самойлова та перший скандал

10 травня завершився другий півфінал Євробачення. За підсумками глядацького голосування й голосування професійного журі країн-учасниць до фіналу вийшла десятка виконавців, зокрема, з Норвегії, Сербії, Данії, Молдови, Нідерландів, Австралії, Угорщини, Швеції, Словенії та України.

Melovin — у фіналі Євробачення.

Судячи з реакції залу та користувачів соцмереж, їм припав до душі виступ уродженця Одеси.

Фанати Євробачення, що знаходяться безпосередньо у Лісабоні, відзначають також неабияку підтримку конкурсанта з України серед глядачів конкурсу.

Беквокалісти чудові, Самойлова — ні

Представниця Росії співачка Юлія Самойлова, яка в другому півфіналі виконала пісню I Won`t Break, не змогла пробитися у десятку фіналістів.

Користувачі соцмереж зазначали, що її виступ був відверто невдалим. Можна захоплюватися чим завгодно — силою духу Юлії, завзяттям виконавиці, — але точно не її вокальним талантом й піснею. Адже більшу частину пісні виконали беквокалісти Самойлової, а деякі елементи її виступи були запозичені у конкурсантки з Естонії.

Собрал VS Барзілай

Переможець Євробачення у 2017 році, португальський співак Сальвадор Собрал в інтерв’ю wiwibloggs.com назвав пісню та виступ фаворитки конкурсу цього року Нетти Барзілай “жахливою”, чим спровокував неабиякий скандал.

“YouTube подумав, що мені цікава ізраїльська пісня. Я відкрив відео і почув жахливу пісню. На щастя, в цьому році мені не потрібно нічого більше слухати”, — зауважив Собрал.

Слова португальського співака викликали обурення серед фанів Нетти, адже, попри легковажний саунд, пісня присвячена проблемам дискримінації й цькування.

Деякі фанати шоу навіть закликали позбавити Собрала статусу переможця шоу. Обурилися й окремі екс-учасники Євробачення. Але сама Нетта відреагувала на слова переможця тогорічного конкурсу стримано.

У своєму Твіттері вона написала: “Надсилаю лише любов Сальвадорові та іншим артистам усіх жанрів”.

Підписатись на дайджест  • X