TOP для Топa. Поради активним чоловікам (тут є GIFки з боксерами)

Важко повірити, але навіть у такому величезному місті як Київ відчувається нестача активів.

Але, не дивлячись на те, що ця сексуальна верства стає дедалі більше рідкісною породою і користується попитом, — це не виправдання, аби розслаблятися і ставати ледачими у ліжку.  Get Test зібрав відчайдушні крики душі київських поціновувачів активних коханців, аби дізнатися чого їм не вистачає та підготував декілька порад для тебе! 😉

Порада №1: Пишайся своїм членом

Це стосується не тільки тих, хто поправляє свої XXL-принади у штанях. Те, що не у розмірі щастя — перевірена століттями істина, а не виправдання для тих, чиїм пенісам не вистачає 10 см до омріяного “золотого стандарту”. Тому забудьте про свої комплекси й пишайтеся своїм інструментом, незалежно від його розміру чи форми! Ви отримаєте впевненість і зможете порадувати свого партнера.

Порада №2: Мінет — кожному

Деякі особливо активні активи, як правило, думають, що оральний секс є своєрідною вулицею з одностороннім рухом. Але це – стереотип. Задоволення від оральних пестощів повинен відчувати кожен. 

 Порада № 3: Не треба соромитися ставити питання (але тільки стосовно сексу

Так-так, прямісінько під час сексу! Актори у порно переконують нас, що можна вдовольнитися лише фразами «fuck», «yeah» чи «fuck yeah». Але спробуй урізноманітнити такі розмови питаннями: «Чи подобається тобі ось це» або «Може зробимо це жорсткіше?». Якщо актив отримує від партнера відповіді й взагалі цікавиться станом речей, це додає йому неабиякий плюсик до карми. Вважається, що все можна зрозуміти по рухах і розмовляти не потрібно, але це не так.

Порада №4: Не лякайся секс-іграшок

Деякі активи сприймають це як натяк на їх неспроможність у ліжку, але це нісенітниці! Правильно і вчасно застосовані секс-іграшки здатні поліпшити динаміку сексу і дати більше задоволення. Але використовувати такі іграшки краще ніжно та обережно. На першому етапі дуже важливо мати зворотний зв’язок, щоб знайти оптимальний спосіб застосування.

Порада №5: Фінішувати повинні всі учасники перегонів

Це дуже важливо! Не всі пасивні партнери воліють лише відчувати в собі член і насолоджуватися твоїм оргазмом. Абсолютна більшість хоче досягти власного. Так, зазвичай актив фінішує першим, адже йому важче контролювати й стримувати свої відчуття. Але це не привід полишати еякуляцію та оргазм партнера напризволяще.

Підписатись на дайджест  • X