Всього заявок :3786

Команда проекту Get Test піклується про Ваше здоров'я. Ми вважаємо, що здоров'я – це запорука успішного і повноцінного життя сучасного чоловіка.

Get Test -  це інноваційний для України проект, спрямований на тестування чоловіків, що мають секс із чоловіками, на ВІЛ та інші інфекції, що передаються статевим шляхом.

Поки ми працюємо у Києві та Одесі, але плануємо у майбутньому розповсюдити свою діяльність на інші регіони.

Одна зі складових здоров'я – це регулярне тестування на ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С, гонорею і хламідіоз.

Ми доклали максимум зусиль, щоб ця послуга була для Вас доступною, безкоштовною і комфортною. Процедура тестування здійснюється відповідно до сучасних вимог, займає 15 хвилин і не вимагає попередньої підготовки. Саме тестування є безболісним та здійснюється на базі діагностики на наявність антитіл до збудників вказаних інфекцій у крові. Опісля Вашої онлайн-реєстрації з Вами обов’язково зв’яжеться соціальний працівник проекту Get Test та надасть Вам необхідну та актуальну для Вас інформацію (в тому числі щодо місця та зручного часу тестування та/або консультації психолога).

Всі послуги в рамках проекту Get Test надаються виключно на безкоштовній основі. Команда Get Test дбає про збереження Вашого здоров’я та здоров’я Ваших партнерів надалі, тому Ви маєте можливість після тестування отримати засоби профілактики (презервативи та лубриканти).

Проект Get Test не обмежується лише тестуванням, але й розрахований на підтримку на всіх етапах діагностики, включаючи допомогу при подальшому обстеженні та отриманні безкоштовного лікування в разі отримання позитивного результату первинного тестування на ВІЛ.

На сьогодні ВІЛ та життя не є взаємовиключними поняттями. Головне – вчасна діагностика та початок лікування.

Команда проекту Get Test запрошує Вас до співпраці та участі у нашій діяльності. Для того, щоб стати частиною цього руху, Вам необхідно зв’язати з нами за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати нашим соціальним працівникам з 12:00 до 21:00 в будні дні.

Раді вітати Вас серед свідомих людей, які дбають про власне здоров’я та здоров’я своїх партнерів, а загалом – про здорове майбутнє суспільства.

*Проект виконується за підтримки: 

Pepfar
Usaid
Respond
Pact
Fhi
Ahf
Alians
Partner Ruh

Форма зворотнього зв'язку

Контакти

GET TEST 

Україна, Київ, вул. Б. Хмельницького, 62б 

Україна, Одеса, вул. Краснова, 14 

Україна, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, буд. 99, кв. 24

Україна, Київ, вул. Шулявська, 5

Тел. Київ: +38 044 332 00 63

Тел. Одеса: +38 048 793 90 94

Тел. Дніпро: +38 063 106 68 94

Тел. Київ: +38 044 594 52 91