7 причин отримати Патібокс

 

  1. Ти проявляєш соціальну відповідальність

Ми досліджуємо відносно нове для України соціальне явище, відоме як хімсекс. Якщо в тебе є досвід вживання психоактивних речовин, ти можеш взяти участь в анонімному онлайн-опитуванні про досвід та причини вживання речовин для занять сексом. Для проходження анкети достатньо 6 хвилин, зате кожен, хто бере участь в нашому дослідженні, отримує набір корисних ніштяків – Патібокс.

 

  1. Ти турбуєшся про власне здоров’я

Окрім безкоштовних презервативів, лубрикантів та прикольних стікерів, ти отримуєш чорну картку із сантиметром і комплект з чотирьох різноколірних трубочок для гігієнічного вживання речовин. Якщо вживання речовини передбачається в компанії (навіть знайомих людей), важливо, щоб у кожного учасника була окрема трубочка. Така проста річ знижує ризики та запобігає інфікуванню гепатитом В чи сифілісом.

 

  1. Ти піклуєшся про свій психоемоційний стан

До комплекту Патібокса входять декілька пакетиків електролітів та вітамінів для швидкого відновлення і детоксикації після вживання речовин. Електроліти дуже допомагають організму відновитися та згладити серотоніновий провал, який часто наступає після вживання стимуляторів та емпатогенів. Відтак, стан психологічного пригнічення та легкої депресивності буде менш відчутний або ж не відчутний узагалі.

 

  1. Ти знаєш що ти юзаєш

До кожного Патібоксу обов’язково входять спеціальні тести, за допомогою яких можна перевірити речовини на чистоту. Термін придатності таких тестів – близько року, тому краще завжди мати їх вдома в загашнику, щоб кожен сам міг перевірити те, що вживає.

 

  1. Ти забираєш комплект у найближчому поштовому відділенні

Якщо у зв’язку з війною ти змінив місце проживання, Патібокс можна замовити в будь-яке місто чи село України, де працюють поштові сервіси (окрім тимчасово окупованих територій).

 

  1. Ти отримуєш корисний бонус

Кожен, хто замовив собі бокс, отримує безплатний оральний тест на ВІЛ для самотестування вдома. Це дуже просто, зручно, доступно та абсолютно безболісно.

 

  1. Ти проявляєш турботу про друзів та заробляєш собі добру карму

Якщо тобі сподобався Патібокс (а вірогідність цього дуже висока), ти можеш розповісти про нас друзям – тихенько та на вушко. Вони будуть тобі тільки вдячні.

 

Підписатись на дайджест  • X