Будь альфачем: п’ять дієвих порад для підвищення рівня тестостерону

Будь альфачем

Тестостерон – твій, чоловіче, головний гормон. Саме він формує абстрактне поняття «мужності» як у зовнішньому вигляді, так і в твоїй поведінці. Кажуть «трушний самець» – мають на увазі «багато тестостерону». Розвинена мускулатура, впевненість у собі й своїх діях, гострота та швидкість мислення – все це завдяки йому.

Існують ефективні медикаментозні засоби, але ми не маємо права про них писати, бо ці препарати призначає тільки лікар, враховуючи всі нюанси твоєї проблеми. Втім для профілактики є сенс звернутися до м’якших природних і безпечних способів підвищення та підтримання на нормальному рівні цього гормону.

Кидай пити

Популярний стереотип асоціює мужність зі схильністю споживати алкогольні напої у великих кількостях. І даремно. Встановлено, що алкоголь негативно впливає на центри головного мозку, відповідальні за процеси формування чоловічого гормону. Через це в організмі запускається зворотний процес – перетворення тестостерону на жіночий гормон естроген.

Шанувальники пива – у ще більшій зоні ризику, ніж ті, хто вживає міцний алкоголь. Пиво містить велику кількість рослинних естрогенів. Тож, не зловживай!

Не психуй

Стреси провокують вироблення в організмі гормону стресу – кортизолу. Безпосередньо на кількість тестостерону він не впливає. Однак кортизол здатний блокувати тестостеронові рецептори, внаслідок чого дія цього гормону нівелюється. Таким чином у чоловіків, схильних до стресів, спостерігають ті ж симптоми, що і у мужчин з низьким рівнем тестостерону.

Спорт, спорт і ще раз спорт

Чоловіки, які регулярно займаються спортом, як правило, не мають проблем з тестостероном. Найкращі друзі твоєї брутальності – вправи, спрямовані на розвиток різних груп м’язів тіла, наприклад, на силових тренажерах. Тренування повинні бути інтенсивними, але не дуже тривалими. Найголовніше – не перестаратися, оскільки в іншому випадку організм буде сприймати вправи як стрес та вироблятиме згадуваний вже кортизол. Аби збільшити вироблення тестостерону, достатньо займатися в залі 45 хвилин на день 2-3 рази на тиждень.

Впорядкуй харчування. Негайно

Головне правило – «Не переїдай». Їж 3-4 рази на день і не пізніше, ніж за 3 години до засинання. Дотримання розумного балансу між білками, вуглеводами й жирами – це те, без чого всі твої зусилля зійдуть нанівець.

Зроби акцент на їжі з великою кількістю цинку – м’ясі, рибі, молоці, сирі, бобових, натуральних йогуртах, кефірі.

Регулярно займайся сексом

Більше сексу – більше тестостерону. Більше тестостерону – більше сексу. Більше сексу … ну ти зрозумів.

Підписатись на дайджест  • X