Чи ти знаєш що юзаєш насправді?

Часто буває, що нас можуть чимось пригостити: чи то в гостях (під час комендантської години) чи навіть на вечірці (як було до та стане після перемоги). При такому карколомному прояві щедрості, зазвичай, мало хто відмовляється від “гостинця”. Але нерідко в таких випадках, погоджуючись прийняти певну речовину, ми беремо кота в мішку.

Особливо це посилюється для категорії людей, які після початку війни почали експериментувати з тими сексуальними практиками, яких раніше собі не дозволяли. Зриваються блоки, інтенсивно виділяються гормони, постійне напруження шукає виходу назовні через складний механізм нашого тіла та психіки. І секс – це якраз один зі способів скинути певну напругу через постійний стрес, пов’язаний зі станом війни.

 

У чому проблема?

Нерідко буває так, що речовина, яку ми дістали/придбали/отримали в дар – зовсім не те, що ми очікували. Або ж те, але не тільки. І це “не тільки”, на жаль, зазвичай більше в мінусі, ніж у плюсі. Цей мінус іноді може бути настільки вагомий, що окрім розчарування та розбитих надій від очікування може спричинити проблеми або ж взагалі призвести до неприкольних наслідків.

Оскільки речовини залишаються поза законом, поширюють їх через даркнет та іншими підпільними методами. Наскільки нам відомо, в цій справі немає жодних гарантій якості чи служб підтримки. Якщо стаєш жертвою обману – в поліцію точно ніхто не піде.

І ось ти думаєш, що придбав цитрамон, а насправді тобі продали пральний порошок… Тепер уяви, що може бути, якщо від головного болю наковтатися незрозумілого “чогось”.

Та якщо намір прийняти “щось” все ж суттєво переважає над бажанням утриматися від вживання, є спосіб протестувати речовину, тим самим мінімізувавши ризики для власного здоров’я.

Для цього існують спеціальні тести для драґчекінгу.

 

Чому потрібно тестувати речовини на безпечність?

Найчастіше ти не можеш бути на 100% впевненим у тому що збираєшся прийняти. Часто ти взагалі не впевнений, але все одно приймаєш. А відтак – йдеш на певні ризики. Мінімізувати їх можна, якщо мати доступні підручні способи, одним з яких є тестування психоактивних речовин. 

Процедура “драґчекінгу” ґрунтується на певних хімічних реакціях, які виникають, якщо використати спеціальний набір для тестування (PartyBox). Завдяки таким тестам можна побачити, наскільки певна речовина відповідає заявленій, і чи є в ній домішки. Якщо результат не збігається з очікуваннями або ж стає очевидно, що речовина чимось розбавлена – рекомендовано повністю відмовитись від вживання такого “допінгу”. Ніхто не може гарантувати відсутності реакції організму (наприклад, алергічної) на домішки або ж у найгіршому випадку – взагалі токсичного отруєння, спровокованого невідомими компонентами.

 

Тому закликаємо обов’язково ставитися до юзання відповідально та обов’язково пам’ятати про драґчекінг.

Підписатись на дайджест  • X