Догляд за шкірою взимку: що потрібно знати кожному чоловікові

У теплу пору року шкіра обличчя й тіла зазвичай не завдає особливого клопоту. Але варто вдарити справжнім холодам, як навіть той, хто найменше стурбований власною зовнішністю, зауважує певний дискомфорт. Пояснюємо, чому так відбувається, а також розповідаємо, чому саме чоловікам необхідно особливо піклуватися про шкіру в холодну пору року.

Що відбувається зі шкірою взимку

Одна з основних функцій шкіри – захисна. А щоб ти і справді був захищеним, взимку необхідно підтримувати шкіру в порядку, бо вона зазнає дійсно екстремального впливу навколишнього середовища. Шкіра починає сохнути, лущитися, з’являється відчуття стягнення, почервоніння. Уникнути цього і повернути їй еластичність допоможуть три головних прийоми: м’яке очищення, добре зволоження та захист від холоду і вітру.

 

Очищення

Взимку очищувати шкіру обличчя й тіла потрібно особливо м’якими засобами, які не змивають з неї захисного шару жиру. Зазвичай вони не дуже добре піняться, і тому може здатися, ніби вони погано очищають, але це не так. Обирай засоби для схильної до сухості шкіри, навіть якщо вона здається достатньо зволоженою. Також варто звернути увагу на м’які гелі для душу. До речі, довго стояти там під струменем гарячої води теж не варто. Це, звичайно, дає відчуття комфорту, але змиває згадані вже важливі жири.

 

Зволоження

Від сухого повітря й вітру випаровування вологи зі шкіри тільки посилюється. Але якщо двічі на день користуватися зволожуючими кремами, процес можна сповільнити. Хороший крем містить водоутримувачі: гліцерин, бутиленгліколь, гіалуронову кислоту, а також олії та силікони. Перші зволожать верхні шари шкіри, а другі створять на ній тонку плівку, яка не дасть волозі швидко випаруватися.

 

Біоревіталізація

Якщо шкіра настільки суха, що креми не допомагають, можна звернутися до косметологів. Біоревіталізація – процедура, під час якої в шкіру (неглибоко) вводять гіалуронову кислоту – речовину, що відповідає за зволоженість. Це майже безболісно. Робити біоревіталізацію потрібно виключно в спеціалізованих клініках. Мета цієї процедури – не тільки зволожити, а й вирівняти тон, розгладити дрібні зморшки й освіжити.

 

Догляд за руками

Шкіра рук на холоді страждає особливо сильно. Якщо ти часто забуваєш про рукавиці, тобі потрібен дуже поживний крем або бальзам. Зараз на ринку можна знайти засоби, які після нанесення огортають руки тонкою захисною плівкою і працюють як «рідкі рукавички»: не дають вітру та морозу висушувати й подразнювати шкіру.

 

Що ще можна зробити

Допомогти шкірі можна не тільки косметикою та спеціальними процедурами. Зволожувач повітря помітно полегшує життя в холоди, і не тільки для шкіри. Приємний бонус – з ним значно знизиться подразнення очей.

Підписатись на дайджест  • X