Хімсекс під сиренами

 

Хімсекс – це явище, яке прийшло до нас із Заходу, а сам термін походить від англійського слова chemsex і означає статевий акт, перед яким партнери цілеспрямовано вживають речовини.

 

Проведене у 2017 році дослідження “Chemsex і вживання наркотиків серед ЧСЧ у Києві” показало, що чоловіки, які живуть у Києві та практикують секс із чоловіками, між звичним і “хімічним” сексом скоріше оберуть другий.

Наше інше недавнє опитування в соціальних мережах показало, що 30% опитаних заявили, що з початку війни частіше практикували секс під дією речовин.

 

Хімсекс практикують тому, що це додаткова можливість отримати задоволення, коли навколо багато стресу та небезпек, пов’язаних з війною. Також це можливість відірватися, змінити стан свідомості, скинути психологічні блоки чи зайву напругу.

Але як будь-яка “палка з двома кінцями”, хімсекс – це практика, яка може мати багато й неприємних наслідків.

Серед них:

– Вплив на психіку, що супроводжується такими станами як апатія, депресія, тривожні розлади, агресія, параноя, збентеженість, сором, фрустрація чи навіть психоз.

– Говорячи про фізичний стан, часто бувають такі симптоми: сухість у роті, знесилення, проблеми з ерекцією, надмірне нервове збудження, гіпертонія, задишка чи навіть зомління чи нудота.

Також можливі проблеми зі сном, блювання, підвищення температури тіла, надмірне потовиділення (гіпергідроз), головний біль, біль у горлі та суглобах, тимчасове зниження апетиту та імунітету та навіть судоми. Надмірне скорочення м’язів у зоні щелеп може провокувати пошкодження слизової рота через ненавмисні покусування внутрішньої частини щік та губ.

 

Інша вагома загроза, яка існує також у практиці звичайного сексу, але підвищується у випадку хімсексу, – це відмова від використання презервативів, що підвищує ймовірність інфікування ВІЛ, сифілісом та іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Проте, якщо звичка використовувати презерватив за будь-яких обставин укріплена неухильним її виконанням, важливо також пам’ятати, що інфікуватися ІПСШ можна й іншими способами. Наприклад, існують дані про випадки зараження гепатитом В та сифілісом через спільне використання трубочки під час вживання речовин назальним шляхом (через ніс).

 

Дуже не рекомендовано нехтувати такими поняттями, як культура згоди та комендантська година.

Досить часто під дією речовин людина може не усвідомлювати, що відбувається насправді, і статевий акт може трапитися під тиском або навіть насильно. А якщо ти вирішив прийти в гості під час комендантської години, варто бути готовим провести з партнером цілу ніч. Тому втрачати контроль над собою не дуже рекомендовано, а партнер та обставини не мають становити загрози для твого комфорту та безпеки.

 

Також важливо пам’ятати та слідувати непохитному “правилу двох стін” під час оголошення повітряної тривоги.

Наполегливо рекомендуємо одразу підшукати для сексу безпечне приміщення, де можна сховатися від пострілів і вибухів, щоб вберегтися від уламків, скла тощо. Тому якщо ви з партнером плануєте практикувати хімсекс, краще заздалегідь підготувати ложе для романтичних пригод у тамбурі, коридорі, передпокої, а найкраще – у бомбосховищі (лол). 

Придбай надувний матрац, постели каримат, спальні мішки, крісла-подушки, повішай гірлянди або увімкни світломузику. Атмосфера має бути не лише безпечною, але і комфортною, щоб не зловити бед-тріп та не почати панікувати, коли залунають сирени.

Підписатись на дайджест  • X