Інтимна гігієна для ч̶а̶й̶н̶и̶к̶і̶в̶ чоловіків

Дотримання правил інтимної гігієни дуже важливе для чоловічого здоров’я. І хлопчиків треба вчити цього з раннього віку. Але навіть якщо тобі «немного за тридцать», знайомитися з інтимною гігієною ніколи не пізно 😉

Мий руки

Починається все з чистоти рук. Саме брудні руки у чоловіків стають причиною багатьох інфекцій, що вражають статеві органи. Мити руки потрібно до і після походу в туалет.

Також дуже важливо стежити за тим, аби залишки сечі не потрапляли на спідню білизну. Тепло і волога в ділянці промежини є сприятливим середовищем для розмноження хвороботворних бактерій. Щоб цього уникнути, можна використовувати м’який туалетний папір, вологі серветки для інтимної гігієни або просто вимити голівку пеніса водою. Саме підмивання вважають найкращим варіантом за умови, що для цього є можливість.

 

Не нехтуй водними процедурами

Ретельно промивати пахову зону необхідно двічі на день, вранці й увечері, а також до та після сексу. Особливо акуратно необхідно стежити за головкою статевого члена – у складках крайньої плоті скупчуються виділення. І таке закрите вологе середовище прекрасно підходить для розмноження небезпечних бактерій. Тому миття допоможе уникнути неприємного запаху (особливо це оцінить твій партнер) і зменшить ризик появи запалення статевих органів. Мило для інтимної гігієни чоловіків можна застосовувати не частіше одного разу на день. Після водних процедур необхідно насухо витерти пеніс м’яким рушником або серветкою. Дуже важливо: рушник має бути індивідуальним, і його потрібно використовувати виключно для інтимної зони.

 

Обирай комфортну білизну

Чоловіча білизна має бути легкою і зробленою з повітропроникної бавовняної тканини. Використання трусів зі синтетики, а також моделей, які щільно прилягають до тіла, буде перешкоджати нормальній циркуляції повітря в паховій зоні, а це особливо небезпечно для яєчок.

 

Не перегрівайся

Як відомо, високі температури негативно впливають на репродуктивну функцію чоловіків. Тому представникам сильної статі не рекомендують часто відвідувати лазні та сауни, а також приймати надто гарячі ванни.

Якщо мужчина постійно за кермом, для нього буде корисно придбати спеціальні повітропроникні підкладки для сидіння, які сприятимуть зменшенню потовиділення і підтриманню нормальної температури в ділянці паху.

 

Використовуй засоби інтимної гігієни для чоловіків

Зазвичай ми з вами не вирізняємося особливою вибірковістю в застосуванні гігієнічних засобів. Найчастіше використовуємо один гель або мило для очищення всього тіла, включно зі зоною промежини. Але це неправильно, оскільки для чоловічих статевих органів характерна підвищена чутливість, і вони потребують особливого догляду.

Гель для інтимної гігієни чоловіків має натуральний склад, збалансовану кислотність та не містить барвників і ароматизаторів. Він не пересушує ніжну шкіру статевих органів і не викликає подразнень. Тому користування ним обов’язкове для усіх чоловіків.

 

Самодіагностуйся

Кожен мужчина повинен регулярно оглядати статеві органи, звертаючи увагу на колір і фактуру шкіри, локалізацію яєчок і наявність у них твердих ущільнень. Якщо помітив підозрілі висипання або хворобливі вузлики – негайно звертайся до лікаря.

Щоразу в душі слід ретельно обмацувати яєчка, упевнюватися, що нормально відкривається головка члена, а на шкірі немає висипань. При зміні білизни треба звертати увагу, чи не залишилися на ній будь-які виділення: вони можуть бути ознакою запального процесу.

Якщо ж щось не так, затягувати зі зверненням до уролога або андролога – неприпустимо.

Підписатись на дайджест  • X