П’ять питань, відповіді на які зроблять анальний секс чудовим

Анальний секс – звичайна практика для чоловіків, що мають секс із чоловіками. Тому дуже важливо вчасно звільнитися від хибних уявлень та стереотипів про цей різновид сексу. Адже тільки за умови відсутності страху про те, що з тобою трапиться якесь несподіване лишенько — можна розслабитися та отримати максимум задоволення.

Анальний секс завжди болісний?

Будь-який секс не повинен супроводжуватися болем, анальний — не є виключенням. Якщо під час такого сексу відчувається біль — стовідсотково, ти або твій партнер «щось не те робите». Зазвичай винуватцями неприємних відчуттів є недостатня кількість лубриканту та квапливість партнерів. Інколи біль може виникнути через занадто великий пеніс або через наявність медичних проблем.

 

Наскільки такий секс безпечний?

Цей різновид сексу найбільш ризикований щодо передачі ВІЛ (особливо для приймаючого партнера), що обумовлено високою вразливістю слизових оболонок та їх можливим контактом зі спермою. Правильне застосування презерватива та анальних змащувачів зводить ризик до мінімуму.
Можливо, ти не звик користуватися презервативом, і тобі здається, що він завадить отримати справжню насолоду. Проте незручності з презервативом несуттєві, особливо використовуючи улюблені лубриканти. Детальніше про різновиди цих засобів ти можеш прочитати у нашому матеріалі. Спробуй і переконайся в цьому сам!

 

Добре. А чи правда, що анальний секс викликає нетримання калу?

Це достатньо розповсюджений міф. Це неправда: якщо робити все правильно, анальний секс не викликає проктологічних проблем.

 

Я чув, що перед таким сексом треба робити безліч гігієнічних процедур. Це так?

Анус — не настільки брудне місце, як ми звикли думати. Якщо ти прагнеш досягти ідеальної чистоти, то доведеться поставити клізму. Але це бажано робити завчасно, хоча б за годину до сексу. Краще відкласти секс на інший раз, якщо у тебе діарея. По-перше, цей стан важко контролювати, а, по-друге, сильне роздратування кишківника завадить отримати насолоду.

 

Все начебто зрозуміло. Але з чого починати?

Повторюємо ще раз: обов’язково зроби очисну клізму. Вона робиться звичайною спринцівкою або спеціальним анальним душем. Після очищення переконайся, що всередині не залишилося води. Це можна зробити пальцем.

Коли все готово, можна переходити до наступного етапу — розслаблення. Зазвичай це відбувається під час прелюдії та оральних пестощів. Як би дивно це не звучало, але пасивному партнеру потрібно збудитися, щоб розслабитися. Так, збудження, а точніше ерекція, сприяє розслабленню сфінктера.

І ще раз нагадуємо, що для кайфового та безпечного анального сексу важливі такі складові: розслаблення, презерватив, достатня кількість лубриканту та повільне просування на шляху до оргазму. Не відмовляйся від анального сексу, а попрацюй над помилками, щоб наступного разу не повторювати їх.

 

Підписатись на дайджест  • X