Страсті за Євробаченням: все, що тобі потрібно знати

За цьогорічним Євробаченням стежать всі (особливо ті, хто каже, що його взагалі не дивиться). Аби ти міг похизуватися перед друзями своїми феноменальними знаннями про перебіг подій цього конкурсу, затятий фан Євробачення Роман Марченко спеціально для Get Test спрогнозував подальший розвиток подій 😉

Романе, перший півфінал Євробачення виявився доволі неочікуваним — деякі його фаворити так і не змогли вийти у фінал. Чи буде другий півфінал настільки ж непередбачуваним?

Я не вважаю результати першого півфіналу неочікуваними — всі його фаворити ввійшли до фіналу пісенного конкурсу. Не пройшли лише ті конкурсанти, що були на межі проходження. На таку ситуацію впливає вже сам виступ наживо і готовність артиста боротися до переможного. Оскільки більшість ставок робилося, виходячи з національних відборів (якщо такі були) та відеокліпів, то живий виступ (постановка, голос, колорит тощо) розставив все на свої місця. Щодо другого півфіналу – не думаю, що будуть великі сюрпризи. Для мене основна інтрига – чи продавить Росія через своїх «сателітів» вихід учасниці з РФ до фіналу?

 Якою ти бачиш десятку фаворитів другого півфіналу?

Для мене це – Норвегія, Швеція, Австралія, Польща та Україна. Інші країни, на мою думку, знаходяться на межі проходження. Цікавою для фанатів конкурсу також буде «дуель» Нідерландів та Угорщини, але все розставить на місця сцена та енергетика, яку учасники доноситимуть зі сцени.

Букмекери вже не вважають представницю Ізраїлю потенційною переможницею Євробачення — тепер Кіпр у фаворитах. Чи варто довіряти цим прогнозам та наскільки вони репрезентативні?

Мені трохи не подобається, коли кажуть про ставки букмекерів, оскільки вони лише аналізують дані ставок самих людей. Тут є пряма залежність від заможності громадян кожної країни, від популярності конкурсу в середині країни тощо. Наприклад, природно, що на представників Східної Європи ставлять менше.

Тому я довіряю цим прогнозам лише у питанні визначення фаворитів конкурсу, але і тут є свої «але»… Можна згадати тогорічного переможця конкурсу Сальвадор Собрал, який протягом тижня Євробачення стрімко вскочив до вагона лідерів, а Джамала два роки тому була лише третьою-четвертою до початку самого фіналу конкурсу.

Прогнози — справа невдячна, а для тих, хто робив ставки – ще й буває програшною.

Підписатись на дайджест  • X