Ти все робив неправильно: типові фітнес-помилки, яких допускається кожен

типові фітнес помилки

Get Test укотре рятує тебе від карколомних помилок, друже 😉

Ігнорування розтяжки

«Чомусь її, за рідкісними винятками, не робить ніхто», – журяться тренери з фітнесу. Але ж після тренування необхідно розтягувати м’язи, аби вони були гнучкішими й швидше відновлювалися. Ба більше, під час розтяжки після силових навантажень в організмі збільшується вміст соматотропіну, який відповідає за ріст, в тому числі й м’язової маси.

Чим це небезпечно? Зниженням ефективності тренування.

 

Неправильний хват

«На чому б ви не займалися, будь це велотренажер, бігова доріжка, штанги або силові установки – треба міцно і всією долонею, ногою або спиною триматися снарядів, елементів страховки, лави, підлоги», – кажуть експерти. Це банальне правило, яке порушують майже всі, хто займається без тренера.

Чим це небезпечно? Травмуванням суглобів.

 

Тренування натщесерце

Якщо голод – це стрес для організму, то голод під час навантажень – майже самогубство (якщо чесно, то просто ожиріння). Організм, відчуваючи, що шлунок зовсім порожній, а енергії для заняття потрібно багато, переводить витрату палива в економ-режим. Тобто, ти спалюєш менше калорій, ніж міг би. А коли ти будеш їсти наступного разу, організм відкладатиме про запас не 20% від з’їденого, а всі 30!

Чим це небезпечно? Нарощуванням маси. На жаль, не м’язової.

 

Кава або енергетик перед тренуванням

«З уже завантаженим серцем займатися не можна», –  попереджають тренери. Це аксіома. І як будь-яку аксіому, її часто порушують.

Чим це небезпечно? Проблемами з серцево-судинною системою.

 

Щоденні тренування

Класичний режим – відвідування залу тричі на тиждень. Займатися щодня сенсу немає, адже організму потрібен час для відновлення та нарощування м’язів.

Чим це небезпечно? М’язи майже не ростуть. З’являється постійне відчуття втоми та загроза проблем з серцем.

Підписатись на дайджест  • X