7 порад для безпечного секстингу

Тут повинен був бути абзац, що розказує про те, як наше життя змінилося через розвиток технологій, появу соцмереж і месенджерів. Але, мабуть, цього разу ми його пропустимо і відразу перейдемо до суті.

Вчені знаменитого Інституту Кінсі (так звали одного з основоположників сексу, попередника навіть самого сексу) провели чергове дослідження, результати якого будуть цікаві всім, хто періодично бавиться секстингом, а якщо простіше, секс-листуванням.

Доктори на чолі з Амандою Гессельман опрацювали дані анкет 140 тисяч дорослих осіб зі 198 країн. Питання в них стосувалися того, наскільки розвиток технологій вплинув на сексуальне життя респондентів. Так ось, 67% опитаних заявили, що регулярно займаються секс-листуванням, або, якщо таке формулювання тобі більше до душі, обмінюються еротичними повідомленнями. І це величезний крок для людства, враховуючи, що аналогічне дослідження 5 років тому показало, що секстують лише 22%.

Подібна поведінкова модель (нам здається, що саме так розмовляють вчені) дозволила Аманді та її команді дійти висновку, що секстинг – це «новий, але вже очікуваний етап романтичних стосунків». І ось основні його правила.

 

Конфіденційність – понад усе

Найкраще, що є в секстингу – це таємниця. Не порушуй право своїх віртуальних партнерів на конфіденційність листування, і ймовірність того, що з тобою не вчинять так само, збільшиться.

 

Не надсилай naked pics, якщо тебе про це не просили

Реакція співрозмовника на твоє раптове одкровення може бути різною – аж до подання скарги до адміністрації соцмережі за домагання й розповсюдження порнографічних матеріалів.

 

Зберігай анонімність з незнайомцями

Це стосується любителів фліртувати в Hornet, Grindr або Tinder. Якщо плануєш зайнятися секстингом прямо в додатках, не залишай незнайомцям своїх ініціалів, координат і посилань на профайли в соцмережах, а також не повідомляй дані про своє місце роботи і навчання. Нехай це залишиться таємницею та зробить твій флірт ще пікантнішим.

 

Не забудь почистити листування опісля

Навіть якщо у тебе немає хлопця, від якого треба приховувати свої онлайн-знайомства. Це виключить можливість того, що друзі та випадкові люди наткнуться на твої фото і повідомлення. Подумай сам: навіщо взагалі зберігати ці історії?

 

Використовуй кодові слова

Якщо думки про те, що твоє листування можуть «злити» в мережу, не дають спокою під час секстингу, подумай над тим, щоб ввести умовний шифр для ваших таємних діалогів. Це можуть бути окремі слова, запозичення з англійської або скорочення з літер і цифр.

 

Не пиши та не надсилай фото в стані алкогольного сп’яніння

На ранок ти, скоріше за все, розкаєшся у своєму вчинку. Попроси друга постежити за твоїм телефоном на час вечірки або встанови програму Drunk Lock, яка заблокує можливість контактування з будь-ким, окрім екстрених служб.

 

Приховуй своє обличчя й татуювання

Фатальні помилки у процесі секстингу робили такі знаменитості як Ентоні Вінер, Скарлетт Йоханссон, Елісон Пілл. Якщо не хочеш позичати сумний досвід зірок, перш ніж відсилати нюфотографію партнеру, закрий обличчя стікером та прибери татуювання в «Фотошопі».

 

Ще одне універсальне і, мабуть, найголовніше правило – перед секстингом подумати про те, чи готовий ти в майбутньому випадково натрапити на своє пристрасне листування й чуттєві фото в Інтернет-просторі. Якщо ти, наприклад, плануєш будувати кар’єру в політиці – краще відмовитися від такої практики взагалі. Про всяк випадок 😉

Підписатись на дайджест  • X