Правила, які (нарешті) зроблять твій пеніс фотогенічним

Подобається тобі це чи ні, але фото статевого члена стало своєрідним віртуальним рукостисканням при знайомстві у Hornet та Grindr. Ось приклад типового діалогу: “Привіт, як справи? До речі, ось фото мого пеніса”. Не поспішай голосити про те, наскільки всі розбещені та схиблені на сексі. Краще прочитай наші рекомендації, які зроблять відверті фото максимально естетичними.

 

Перше правило. Позбався своїх кущів

Бурхлива рослинність навколо члена залишилась у  гей-порно минулого тисячоліття. Сьогодні ті, кому подобається бачити гігантські пасма кучерявого та недоглянутого волосся, з якого визирає пеніс — в абсолютній меншості.  Звісно, ми не кажемо про те, що треба робити голомозого близнюка Віна Дизеля зі своєї інтимної зони. Залиш від трьох до семи міліметрів — це оптимальна довжина волосся, яка не завадить демонстрації усієї краси твого пеніса.

Правило друге. Ереговане диво

Фото не ерегованого пеніса — це як уривок із пісні в iTunes. Не дуже якісний та зрозумілий. Всім цікаво дізнатися, що саме ти можеш запропонувати, тому без зайвого сорому фотографуй свій член у максимально піднесеному настрої. Але не забувай, що сфотографовані на члені передеякулят або сперма — це вже too much.

Правило третє. Не треба зуму

Макрознімання члена — само по собі жахливе. Але справжнім злочином проти людства є розміщення сторонніх предметів (бляшанки від Кока-коли, пульту до телевізора тощо) поруч із пенісом, аби підкреслити його габарити. Просто задій якомога більшу зону навколо члена, а ще краще — продемонструй ще і торс. Це дозволить лише одним фото оцінити феноменальну пропорційність твоїх принад та позбавить необхідності надсилати цілу купу світлин.

Правило четверте. Тло-антисекс

Унітаз, засоби гігієни на фото – кращий спосіб відвадити потенційного партнера, адже це нагадує про найнесексуальніші моменти твого життя. Абсолютним антисексом стане і твоя захаращена спальня. Генеральне прибирання робити, мабуть, не варто, але заправлене ліжко на тлі вже буде неабияким бонусом.

Правило п’яте. Більше світла

Це правило не тільки для твого обличчя, але і для інших частин тіла.  Використовуй більше натурального світла. Спалах та флуоресцентні лампи під забороною, бо вони підкреслюють всі нерівності, зморшки та вади. Фраза із пісні “Я помню все твои трещинки” не повинна асоціюватися із твоїми відвертими світлинами.

Правило шосте. Знайди правильний кут

Скоріше за все, ти знаєш свій виграшний ракурс для селфі. Знайди такий само і для твого пенісу. Не фотографуй зверху, бо під таким кутом він здаватиметься меншим та непривабливим.  Трохи стисни сідниці й фотографуйся збоку або знизу — результат тебе дуже потішить.

Тепер, коли хтось знову покаже тобі жахливо сфотографований пеніс, й зазіхне на твоє відчуття прекрасного, — обов’язково надішли його володарю посилання на наші рекомендації 😉

Підписатись на дайджест  • X