Найкращі гей-івенти 2018 року зі всього світу (спойлер: українські є також)

У різноманітних куточках нашої прекрасної планети щороку відбувається безліч ЛГБТ-заходів: деякі з них відзначаються своєю розважальною програмою та секс-вечірками, інші підймають важливі соціальні питання: подолання дискримінації за сексуальною орієнтацією та ґендерною ідентичністю  тощо. GetTest зібрав для тебе найцікавіші тематичні події цього року, аби ти вже зараз планував свою незабутню відпустку.

gCircuit (Бангкок, Таїланд, 13 – 15 квітня)

gCircuit – це найбільша гей-подія в Азії, яка проходить під час новорічного тайського фестивалю Сонгкран. Триденний фест об’єднує тисячі хлопців з усіх куточків екзотичної Азії. Крім того, Бангкок — дивовижне місце для мандрівників, де дуже толерантно ставляться до гомосексуалів.

Сан-Паулу Прайд (Сан-Паулу, Бразилія, 3 червня)

Гей-Прайд у Сан-Паулу вважається одним з найбільших та найкращих у світі. Відправною точкою для параду є Музей мистецтва Сан-Паулу, прямо посеред головного каналу міста Авенида Пауліста. Основні пункти Прайду включають 25 тематичних “островів”, що називаються Trio elétricos.

NYC Pride (Нью-Йорк, США, 15 – 24 червня)

Протягом багатьох років NYC Pride є символом не тільки розваг та гедонізму, але й своєрідним маніфестом  боротьби з ВІЛ та вшанування тих, кого ми втратили через хвороби, насильства та зневагу. У цьому році разом зберуться представники 350 різноманітних неприбуткових, громадських організацій та чисельні активісти.

КиївПрайд  (Київ, Україна, 17 червня 2018 року)

Майже синхронно із нью-йоркським прайдом відбудеться і Марш Рівності – фінальний захід прайд-тижня в рамках КиївПрайд. Похизуватися великим розмахом та всебічною підтримкою суспільства вітчизняний захід поки що не може, але статус найбільшого прайду у східній Європі вже здобув.

До речі, оргкомітет КиївПрайду вже запрошує представниць і представників ЛГБТ+ спільноти, ініціативні групи  >>подавати<< заявки на отримання міні-гранту.

Provincetown Bear Week (Провінстаун, США , 7 – 15 липня)

Provincetown Bears організовує дев’ятиденні вечірки біля  басейнів, екскурсіїі, танцювальні вечори та БДСМ-заходи на одному з найбільших гей-пляжів Америки. Цей захід ідеально підходить для “ведмедиків” та їхніх шанувальників. Тільки уявіть рівень тестостерону у Провінстані в ці дні! Outfest (Лос-Анджелес, Каліфорнія, 12 – 22 липня)

Найбільший і найдовший ЛГБТ-кінофестиваль у Лос-Анджелесі! Заснований у 1982 році як фестиваль та конференція “Гей-Медіа”, назва була змінена на “Outfest” у 1994 році. Сьогодні Outfest — це інтелектуальний фест, де представлено найкращі стрічки про рівність, шлях ЛГБТ  у кінематографі та інше.

Pride Amsterdam 2018 (Амстердам, 28 липня — 5 серпня)

Доволі незвичний Прайд, учасники якого пересуваються на 80 човнах. На кожному з них — по кілька десятків людей, одягнених в екстравагантне та тематичне вбрання. Гості міста у ці дні відриваються на локальних паті, що проходять майже у кожному барі. Головні костюмовані шоу, епатажні імпровізації та драйвові вечірки проходять навпроти Королівського палацу у центрі Амстердама.

Але не тільки веселощами відзначається Pride Amsterdam: тут вкотре приділяють особливу увагу правам людини. Про свою участь у заходах прайд-тижня вже оголосили Amnesty International, Greenpeace та College of Human Rights.

Підписатись на дайджест  • X