Наш міфоруйнувач: 7 популярних міфів про бісексуальність, у які соромно вірити

Здавалося б, ми живемо у настільки різноманітний час, що здивувати когось сексуальними вподобаннями вже навряд чи можна. Однак навіть у великих містах є люди, які вважають, що бісексуальності взагалі не існує, або ж це такий стан, коли людина готова зайнятися сексом буквально з ким завгодно. Ні, й ще раз ні. Бісексуали – це люди, яких приваблюють партнери як протилежної, так і однієї з ними статі. І найчастіше переваги у них суворі: вони аж ніяк не готові віддатися першому зустрічному.

  1. Бісексуали не шукають партнерів за принципом 50/50

Це повна дурня вважати, що бісексуальний секс – це обов’язково пошук статевого паритету. Більшість з них взагалі не рахує, скільки партнерів опинилося в їхньому ліжку, або ж навпаки – знаходять декілька коханців обох статей за все життя. Але спеціального підрахунку, звісно ж, немає.

 

  1. Вони обов’язково схиблені на сексі

Бісексуальність – це історія не лише про секс. А скоріше про емоційний зв’язок та можливість будувати стосунки і з жінками, і з чоловіками. Ба більше: чоловік може бути натуралом і взагалі не займатися сексом. Або бісексуалом – і теж асексуалом.

 

  1. Їм просто важко визначитися

Якщо ти сьогодні будеш їсти піцу в одному закладі, а завтра в іншому, чи означає це, що ти не можеш нічого вирішити? Звичайно, ні! Так само і з бісексуальністю.

 

  1. Бісексуали весь час зраджують своїм партнерам

Поширена думка, що бісексуал та адюльтер – майже синоніми. Казати це про всіх бі – як мінімум безглуздо. У одних лібідо високе, у інших – низьке, хтось зраджує, а хтось – ні. Все як у всіх.

 

  1. Не можна бути бісексуалом у гетеро-стосунках

Людина не перестає бути бісексуальною, якщо вона вирішила будувати стосунки з партнером протилежної статі. Сексуальна орієнтація залишиться з нею назавжди.

 

  1. Мати бісексуальну орієнтацію – це привілей

Теж ні. Дехто вважає, що бісексуали таким чином дають собі більше можливостей для вибору (і далі мова йде знову про зради й груповий секс). Орієнтацію не можна просто так заховати або забути. На жаль, часом бісексуали бувають нещаснішими за натуралів або геїв.

 

  1. Все одно із часом вони стануть натуралами

Ні. За статистикою, у США й Великобританії лише 8-10% бісексуалів згодом схиляються до партнерів однієї з двох статей.

Підписатись на дайджест  • X