Не одягай все найкраще відразу! 10 порад стилю від Кеннета Коула

До теми моди і власного стилю ми звертаємося не вперше. Раніше ми вже розповідали про базові речі в гардеробі справжнього чоловіка, а сьогодні розкажемо, як з них і не тільки, формувати власний стиль. А для того, щоб ти нам більше вірив, ми озброїлися рекомендаціями експерта світу моди – дизайнера зі США і засновника бренду Kenneth Cole.

На перший погляд, здається, ніби у кожній з них немає нічого особливого, але дотримання цих простих настанов допоможе тобі виглядати стильно та на висоті.

 1. Одяг – мабуть, найсерйозніший спосіб самовираження. Стежиш за модою ти чи ні – неважливо, але присвяти кілька додаткових хвилин щодня, аби обміркувати меседж, який ти посилаєш у світ.
 1. Мало хто сьогодні виряджається. Поєднуй вишуканий одяг з буденним або простий з розкішним. Проте хоча б один елемент повинен бути більш строгим. Наприклад, якщо одягаєш футболку, підбирай до неї некрикливі джинси. Вдягай блейзер з джинсами або футболку з брюками.
 1. Користуйся парфумами так, щоб вони не «приходили» раніше за тебе, і не затримувалися надовго, якщо ти пішов.
 1. Взуття має набагато більший вплив на твій зовнішній вигляд, ніж будь-який інший аксесуар. Воно збирає все докупи і довершує образ. 

Є старий вислів: «Перш ніж судити когось, пройди милю в його черевиках. Тоді, якщо він тобі не подобається, – ти вже за милю від нього і маєш його взуття.» 

Те, що ти носиш нижче щиколотки, – критично важливе.

 

 1. Створи базовий образ, а потім додавай до нього нові деталі, щоб зробити його свіжим щодня. У мене це завжди біла сорочка, джинси і черевики. До них я додаю інші деталі. 

Одного дня я одягаю футболку з графічним принтом, білу сорочку та жилетку. Іншого – білу сорочку, светр «на зуб» і смугастий піджак. Але must-have для кожного гардеробу – біла сорочка і зручний піджак.

 

 1. Коли не знаєш що вдягти – обирай чорне.
 1. Жилетки – аксесуар цього і попередніх сезонів. Вони прекрасно виглядають як елемент спортивного стилю або костюма. Мова йде про те, щоб «розібрати» костюм, а потім носити його частини окремо. Піджак (з жилеткою або без) можна одягати з джинсами. Брюки можна носити з кросівками, футболками і худі.
 1. Подумай про те, щоб носити разом речі, які не на всі 100 гармоніюють між собою. Спробуй одягти піджак, який не зовсім підходить до штанів, і сорочку, яка трохи від них відрізняється. Ремінь і туфлі теж не мусять бути одного кольору, проте загалом має складатися відчуття вдалого ансамблю.
 1. Ти зробив хорошу роботу, якщо люди, зустрічаючи тебе, кажуть: «Ти відмінно виглядаєш», а не питають: «Де ти купив туфлі, чи скільки коштує твоя куртка?». Одяг на тобі повинен допомагати презентувати себе.
 1. Незалежно від того, як довго ти збирався, виглядати це повинно, ніби на це пішло не більше 10 хвилин.

Підписатись на дайджест • X