Розпалювати багаття та стріляти по мішенях: 11 нових способів використати презерватив

(на заставці – інтерактивна інсталяція з презервативів, наповнених водою, фестиваль Totally Thames, Лондон, 2015).

Кажуть, що нужда ввічлива, а голота кмітлива. Хіба ти не майстрував влітку з вологого простирадла на вікні бюджетну заміну кондиціонера та зволожувача повітря? Якщо дати пильному молодому мозку матеріал, інструменти та час, можна побачити, як звичайні речі стають основою для чогось незвичного.

Вигадали, що з однією такою річчю робити, якщо застосування за призначенням раптом приїсться: презерватив можна використовувати як…

 1. Шкарпетку

Їх не назвеш такими, що “дихають”, проте в холодну пору року чи в екстрених ситуаціях презервативи на ногах виглядають не такою ж поганою альтернативою, якщо ціль – захистити ноги від промокання.

2. Водонепроникний чохол

У нього можна загорнути усі необхідні дрібниці – телефон, гроші, ключі – коли прямуєш на пінну вечірку чи на прогулянку узбережжям бурхливого моря (ну, а раптом тобі закортіло прогулятися саме там у 8-бальний шторм?)

3. Травматичну зброю

Якщо посеред вечірки компанія забажала рухливих ігор, зовсім необов’язково бігти в найближчий цілодобовий магазин в пошуках набору для дартсу. Зручна “мішень” з пустих пляшок, пластикових стаканчиків, безпечний замінник кулі і презерватив – простий набір, з якого за лічені хвилини ти в домашніх умовах змайструєш смертельну зброю для змагань.

4. Розпалювач вогню

У Єгипті ти так сильно стрибав на батуті, що заблукав у пустелі? Ти –  єдиний мандрівник під спекотним сонцем і тобі вже маряться оазиси? Чи голодний та втомлений, ти блукаєш загубленим островом посеред океану, а окрім маленької сумки-бананки нічого? Якщо в гаманці є презерватив – вважай, що тебе врятовано. Наповнений водою, він перетвориться на лупу, тож тобі гарантовані тепло від багаття, можливість приготувати їжу чи дезінфікувати воду і шанс подати світловий знак рятувальникам.

5. Повітряну кульку

Якщо ти – безвідповідальний брат чи дядько, який вкотре забув підготуватися до зустрічі з найменшими родичами – тримай рецепт кращого last-minute-present idea.

6. Фіксатор для пластиру

Пластир –  ще той “аксесуар”: вони легко губляться, брудняться, їх доводиться заміняти по кілька разів на день. Виявляється, презерватив – прекрасний DIY-фіксатор, дешевий та стильний.

7. Щоб відкрити варення

А також для бабусиної консервації, маринованих грибів, банок с каперсами та сушеними томатами – перелік можна продовжувати. Якщо кришка ніяк не піддається, вдягни на неї презерватив: прокрутити її буде набагато легше, коли гладенький метал під твоєю долонею замінить чіпка гума.

8. Форму для льоду

Можливо, для заморожування “їстівного” льоду подібна “форма” виглядає трохи не гігієнічно, та для зберігання в морозильнику масивних шматочків льоду на випадок синців і забоїв підійде ідеально.

9. Вакуумний пакет для готування

Так, тобі не ввижається: просторами інтернету блукає рецепт м’ясного рулету, звареного в презервативі. На думку кулінарів-оригіналів, за таких умов приготування м’ясо залишається соковитим та дієтичним. Втім, готувати потрібно обережно: при температурі води вищій за 38ºC, презерватив може вибухнути і зіпсувати вечерю..

10. Риболовний буй

Жоден рибалка, котрий у метушливих зборах на водне полювання о 6 ранку забув вдома риболовний буй, відтепер не повертатиметься додому без вилову! Замінити буй може презерватив з невеличким грузком всередині.

11. Кульки для медитації

Пам’ятаєте іграшки-колобки, котрі можна нескінченно м’яти? Зробити собі такого ти можеш самостійно, знадобляться лиш борошно (наповнювач) і презервативи (форма). І якщо в дитинстві вправи з цими кульками були скоріш розважальними, то зараз стануть прекрасним заспокійливим.

Підписатись на дайджест  • X