Адже ти цього вартий: як виглядати на фото краще

Не секрет, що чоловікам зазвичай складніше розслабитися. Особливо перед фотокамерою. На знімках ми стоїмо або струнко, або, навпаки, награно розслаблені, що видає скутість ще більше. Ми вже навчили тебе робити фотогенічним пеніс, тепер розповімо, як таким може стати все тіло 😉

Щоб стати фотогенічнішим, зовсім не потрібно напружувати всі м’язи або робити брутальний вигляд. Достатньо виглядати впевнено. Для цього займи природну позу зі спокійним виразом обличчя. Щоб підкреслити мужність фігури, плечі потрібно повернути на камеру, а стегна, навпаки, злегка відвернути (мова про декілька градусів, осина талія навряд чи є твоєю метою).

 

Фото стоячи

Займи «закриту» позу зі схрещеними на грудях руками. Вона додасть впевненості. Тільки не забувай про поставу: плечі повинні бути розправленими, а живіт – втягнутим. Поза доречна як для портрета, так і для зйомки в повний зріст.

 

Притулившись до вертикалі

Боком або спиною притулися, наприклад, до стіни. Руки можна скласти на грудях або прибрати в кишені. Не обов’язково дивитися в об’єктив – голову можна повернути в бік.

 

Асиметрична поза

Стоячи обличчям або боком до камери, перенеси вагу тіла на одну ногу. Другу або відстав у бік або схрести з першою. Руки можна запхати в кишені або скласти на грудях.

 

Сидячи за столом

Можна злегка нахилитися вперед або розвернутися впівоберта. Руки поклади перед собою або однією доторкнись до підборіддя. Якщо на фото є додатковий предмет, зверни на нього увагу – так буде природніше.

 

Домінуючи

Вільно сидячи в кріслі, поклади одну ногу на іншу. Руку можна розмістити на підлокітнику, коліні або ж піднести до підборіддя. Тільки не треба підтримувати голову.

 

З опорою на вертикаль

Притулися до стіни або дерева. Найближчу до камери ногу витягни вперед, а іншу зігни в коліні, поклавши на неї руку. Або схрести ноги перед собою. Розслаб спину, скориставшись опорою. Але не «розтікайся»!

 

Крупний план

Зроби багато знімків з різних ракурсів з різними емоціями. Якщо портрет анфас, дивися в об’єктив. Якщо голова повернута, дивися в бік. Тут можливі різні варіанти: можна злегка нахилити голову чи піднести до обличчя руки. Усміхайся або будь серйозним – тільки не перегравай. Обов’язково спробуй зробити фото чорно-білим – вийде ще крутіше.

Безумовно, це не суворі правила, але, сподіваємось, ти зможеш знайти 2-3 вдалих для себе ракурси. Тоді перед камерою почуватимешся впевненіше і зможеш експериментувати в пошуках цікавіших знімків.

Фотографії: shutterstock.com

Підписатись на дайджест  • X